LARENS je specializovaná a moderní značka kosmeceutik, které se orientují na boj proti stárnutí a kožním problémům.

LARENS regeneruje, vyživuje a pečuje o pleť v jednom

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS účinné pro potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

WellU je první a jediný výrobce kosmeceutik s liposomálním kolagenem! Liposomal Collagen Complex – toto je jedinečná složka na trhu, která je inovativní kombinací přírodního rybího kolagenu, peptidů, aminokyselin, dekorinů, lumikanů, histonů uzavřených v liposomálním nosiči, který je 100% přírodní a díky němuž se postupně uvolňují aktivní látky do kůže.

Co je liposomální kolagen? => ZDE

Také přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Účinky:
 zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou – kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné také na ultrazvuku)
 výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku)
 efekt liftingu
 efekt hydratace
 efekt ochrany, posílení kůže